سایت نقل قول بصورت تخصصی روی نقل قول بزرگان و مشاهیر ایران و جهان کار خواهد کرد.
سعی شده است تمامی نقل قول های جمع آوری شده دارای منابع قوی برای مخاطبان سایت نقل قول باشد.
ما در انتخاب شخصیت های انتخابی برای قرار دادن مشاهیر در سایت وسواس داشته و سعی داشته علاوه بر مرجع کامل برای نقل قول های مشاهیر، منبعی از عکس نوشته های بی نظیر باشد.
ما این را درک کرده ایم که تاثیرگذاری عکس نوشته از مشاهیر دنیا و ایران بیشتر و دارای ارزشی چند برابر برای مخاطبان خواهد داشت.

 

ما معتقدیم دسترسی به نقل قول های اشخاص بزرگ و مشاهیر که در طول تاریخ زندگی کردند منبعی برای رسیدن به دیدگاههای منحصر به فرد این اشخاص به زندگی، سیاست، فرهنگ، اعتقادات و .. است. شما با دسترسی به آرشیو این نقل قول می توانید از دیدگاه این مشاهیر به مسائل مختلف زندگی نگاه و از تجربه و پندهای این مشاهیر برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

در نقل قول سعی شده بر اساس نویسنده نقل قول های دسته بندی شود که علاوه بر دسترسی سریع به نویسندگان مورد علاقه خود بتوانید بر اساس ملیت، حرفه و سال تولد دسترسی و جستجو کنید.

 

در ضمن تمامی عکس نوشته های سایت نقل قول توسط نویسندگان و طراحان آن برای شما آماده شده است و سعی شده از بین انبوه اطلاعات داخل روزنامه ها، مجلات، خبرگزاری ها و … بهترین و تاثیر گذار ترین نقل قول برای شما آماده و تیم طراحی ما با الهام گرفتن از نقل قول های دریافتی بهترین طراحی را برای شما انجام دهند.

مخاطب خوب سایت نقل قول!

همیشه به یاد داشته باشید که ما زمان زیادی برای تجربه کردن اشتباه دیگران نداریم و می توانیم با استفاده از تجربه دیگران و بزرگان راه خود به بصورت صحیح برای رسیدن به مقصد هموار کنیم.